Hair Gro™

  • Matiem
  • Ābolu ekstrakts, silīcijs, biotīns
  • Tokotrienols
  • 60 kapsulas
  • Uztura bagātinātājs 
  • Ieteicams līdz: 01.01.2025 beigām
 
Cena

€21,83
Regulārā cena €31,19

Attēls
Attēls

Hair Gro™ - matu augšanai

Satur palmu eļļu, tīruma kosas, prosas ekstraktus, biotīnu, cinku, kā arī ābolu ekstraktu, kas satur dabīgo matu augšanas faktoru procianidīnu B-2. Palmu eļļas ekstrakts satur 30% tokotrienolu. Tokotrienols pieder E vitamīna grupai un ir nozīmīgs matu augšanai. Cinks un biotīns palīdz uzturēt matu veselību. Silīcijs, kas  dabīgi atrodams tīruma kosas ekstraktā ir nepieciešams, lai padarītu matus skaistus un stiprus.

Hair Gro™ kapsulās esošās vielas baro galvas ādu un matu folikulas (saknes), tādējādi veicinot esošo un jauno matu augšanu. Svarīgs ir arī daudzveidīgs, sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

Attēls

LIETOŠANA

Lietot 2 kapsulas dienā ēdienreizes laikā. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Grūtniecēm un sievietēm, kas ēdina ar krūti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Nav piemērots lietošanai bērniem vecumā līdz 11 gadiem. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 °C. Satur dabīgas augu sastāvdaļas.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Attēls

PROSA (Panicum miliaceum L.) Prosa ir bezglutēna grauds, kas nāk no Ķīnas. Tas ir viengadīgs augs, kas izaug līdz 120 cm augstumam. Prosa ir plaši lietots graudaugs, kuru var audzēt daudzās pasaules vietās. Tā ir bagāta ar daudzām uzturvielām, proteīniem, šķiedrvielām, B grupas vitamīniem, aminoskābēm, lecitīnu, dzelzi, fosforu, kāliju un E vitamīnu.

ÅBOLS (Malus domestica, Borkh.)
Ābolu ekstraktā, kas tiek lietots šajā tabletē, ir dabiski augsts procianidīna B-2 saturs. Izvēlētie āboli ir īpaši kaltēti un ekstrahēti, lai maksimāli saglabātu visas vērtīgās auglī esošās vielas. Tādējādi tiek nodrošināta augstākā gala produkta kvalitāte.

TOKOTRIENOLS (Elaeis guineensis L.) Tokotrienols pieder E vitamīnu saimei un dabiski atrodams palmu eļļā.


IZMĒRS

Attēls

60 kapsulas

 

Uzrakstīt atsauksmi

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Jūsu atsauksmes:Hair Gro™
Jūsu vērtējums

AKTĪVĀS VIELAS  2 kapsulas  % NRV*
Ābolu (Malus domestica Borkh.) ekstr. 5:1 300 mg -
Prosas (Panicum miliaceum L.) graudu ekstr. 5:1 250 mg -
Tīruma kosas (Equisetum arvense L.) ekstr. 20:1 (7% silīcijs)
221 mg (15 mg silīcija) -
Palmu eļļas (Elaeis guineensis L.) augļu ekstr. 356 mg  -
(28 % tokotrienols) (101 mg  tokotrienola)  
L-metionīns 50 mg -
Cinks 10 mg 100 %
Biotīns 475 µg 950 %

*NRV – % uzturvielu atsauces vērtība.

   

LIETOŠANA
Lietot 2 kapsulas dienā ēdienreizes laikā.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Grūtniecēm un sievietēm, kas ēdina ar krūti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Nav piemērots lietošanai bērniem vecumā līdz 11 gadiem. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 °C. Satur dabīgas augu sastāvdaļas.

SASTĀVDAĻAS
Palmu eļļas (Elaeis guineensis L.) augļu ekstrakts,  ābolu (Malus domestica Borkh.) ekstrakts, prosas (Panicum miliaceum L.) graudu ekstr., biezinātājs (hidroksipropilmetilceluloze), tīruma kosas (Equisetum arvense L.) ekstr., L-metionīns, pretsalipes vielas (mikrokristāliskā celuloze, silīcija dioksīds), stabilizētājs (stearīnskābes magnija sāls), cinka oksīds, D-biotīns.

RAŽOTĀJS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43 Malmö, Zviedrija.

Uztura bagātinātājs • 60 kapsulas Neto masa: 44,58 g

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Copyright © 2019 UAB New Nordic