Skin Care™ Pigment Clear

  • Varš veicina normālu ādas pigmentāciju
  • Lietot 2 tabletes dienā
  • 60 tabletes
  • Uztura bagātinātājs
Cena

€15,62
Regulārā cena €22,32

Attēls
Attēls

ĀDAS PIGMENTĀCIJA

Skin Care Pigment Clear tabletes satur uzturvielas , kas nepieciešamas, lai barotu dermu, ādas slāni, kas satur pigmentu veidojošās šūnas. Skin Care™ Pigment Clear ir izgatavots no standartizētiem Indijas ērkšķogu un granātābolu augļu ekstraktiem un astaksantīna. Tas satur arī varu un C vitamīnu. Varš veicina normālu ādas pigmentāciju. C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai ādas darbībai un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Attēls

LIETOŠANA

Lietot 2 tabletes dienā kopā ar ēdienu vai glāzi ūdens. Lietošanas ilgums: 2-3 mēneši. Pēc nepieciešamības kursu var atkārtot. Satur dabīgas augu sastāvdaļas. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Grūtniecēm un sievietēm, kas ēdina ar krūti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Nav piemērots lietošanai bērniem vecumā līdz 11 gadiem. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 °C.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Attēls

INDIJAS ĒRKŠĶOGA (Emblica officinalis)
Šajās tabletēs esošais Indijas ērkškogu ekstrakts ir izgatavots no izvēlētiem, izžāvētiem un ekstrahētiem augļiem, lai saglabātu to vēlamās augu vielas. Tas garantē dabīgumu un kvalitāti. Indijas ērkšķogu sauc arī par amlu, kuras izcelsme ir Indija un tropiskā Dienvidāzija, un tā ir plaši pazīstama  Ājurvēdā.

GRANĀTĀBOLS (Punica granatum L.)
Granātābolu pirmsākumi meklējami Himalaju rietumos. Granātāboli satur vairākas dabiskas vielas, piemēram, ellagīnskābi. Šīs tabletes satur granātābolus, kas tiek ekstrahēti, noņemot neaktīvo celulozi.


AĻĢES (Haematococcus pluvialis Flotou.)
Jūras aļģes Haematococcus pluvialis satur astaksantīnu. Aļģes veido astaksantīnu, kad tās ir pakļautas stresam. Astaksantīns ir jūras antioksidants, kas iegūts no aļģēm.

IZMĒRS

Attēls

60 tabletes

Uzrakstīt atsauksmi

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Jūsu atsauksmes:Skin Care™ Pigment Clear
Jūsu vērtējums

AKTĪVĀS VIELAS

2 tabletes

% NRV*

Indijas ērkšķogu (Emblica officinalis Gaerth.) augļu ekstr. 5:1

200 mg

-

Granātābolu (Punica granatum L.) augļu ekstr.15:1 (40 % elagskābe)

200 mg (80 mg elagskābes)

-

Aļģu (Haematococcus pluvialis Flotou.) ekstr. 5:1 (2 % astaksantīns)

60 mg (1,2 mg as astaksantīna)

-

Vīnogu sēklu (Vitis Vinifera L.) ekstr. 25:1 (40 % OPC*)

40 mg (16 mg OPC)

-

Melno piparu (Piper nigrum L.) augļu ekstr. 35:1 (40 % piperīns)

4 mg (1,6 mg piperīna)

-

Niacīns

16 mg NE

100

Vitamīns C

40 mg

50

Varš

400 µg

40

Cinks

8 mg

80

*NRV – % uzturvielu atsauces vērtība. OPC* – oligomēru proantocianidīni.

 

LIETOŠANA
Lietot 2 tabletes dienā ēdienreizes laikā. Lietošanas ilgums: 2-3 mēneši. Pēc nepieciešamības kursu var atkārtot. Satur dabīgas augu sastāvdaļas. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Grūtniecēm un sievietēm, kas ēdina ar krūti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Nav piemērots lietošanai bērniem vecumā līdz 11 gadiem. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 °C.

SASTĀVDAĻAS
Apjoma palielinātāji (mikrokristāliskā celuloze, šķērssaistītā nātrija karboksimetilceluloze), Indijas ērkšķogu augļu ekstrakts (Emblica officinalis Gaerth.), granātābolu augļu ekstrakts (Punica granatum L.), aļģu ekstrakts (Haematococcus pluvialis Flotow), L-askorbīnskābe, vīnogu sēklu ekstrakts ( Vitis vinifera L.), cinka sulfāts, nikotīnamīds, glazētājvielas (hidroksipropilmetilceluloze, taukskābju magnija sāļi, glicerīns), pretsalipes viela (silīcija dioksīds), melno piparu augļu ekstrakts (Piper nigrum L.), vara sulfāts.

Uztura bagātinātājs • 60 tabletes • Neto masa: 25,80 g.

RAŽOTĀJS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3, S-211 43 Mälmo, Zviedrija.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Copyright © 2019 UAB New Nordic