Hair Volume™ Post Menopause

 

  • Matiem un nagiem
  • B6 vitamīns palīdz regulēt hormonu darbību
  • Ar ābolu ekstraktu
  • Uztura bagātinātājs
  • 90 tabletes
 
 
Cena

€62,90

Attēls

Hair Volume™ Post Menopause

Hair VolumePost Menopause tabletes satur bioloģiski aktīvu uzturvielu kombināciju, kas baro matu folikulus. Tablešu ražošanā tiek izmantoti rūpīgi atlasīti un unikāli Annurca āboli. Šie āboli ir īpaši bagāti ar procianidīnu B-2.

Pieaugot vecumam, daudzi piedzīvo hormonu aktivitātes izmaiņas, kas var ietekmēt mūsu matu kvalitāti. Hair VolumePost Menopause satur tās pašas sastāvdaļas, kas oriģinālajā Hair Volume™, kā arī B vitamīnus un piejūras priedes mizas ekstraktu. B6 vitamīns palīdz regulēt hormonu darbību. Tas satur arī cinku un īpaši lielu biotīna daudzumu, kas palīdz uzturēt normālu matu stāvokli.

 

Pētījumos pierādītas matu tabletes

Pētījums apstiprināja Hair Volume™ tablešu iedarbību. Efekts bija manāms jau pēc 4 mēnešu lietošanas - mati izskatījās kuplāki. 9 no 10 sievietēm bija apmierinātas ar Hair Volume™. Tās juta, ka viņu mati kļuva kuplāki, skaistāki un spīdīgāki.

LIETOŠANA
Pieaugušajiem lietot 1 tableti dienā ēdienreizes laikā. 
Ja tableti ir grūti norīt, tai ir dalīšanas iegriezums un to var sadalīt divās daļās.  Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Grūtniecēm un sievietēm, kas ēdina ar krūti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 °C.

Attēls
Attēls

KĀPĒC ĀBOLI IR NODERĪGI MATIEM?

Kopš seniem laikiem cilvēki zināja, ka āboli ir ļoti vērtīgi augļi. Tie ir ne tikai garšīgi, bet arī noderīgi. Hair Volume™ izmanto rūpīgi atlasītus un unikālus Annurca ābolus. Šie āboli ir īpaši bagāti ar procianidīnu B-2.

Uzrakstīt atsauksmi

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Jūsu atsauksmes:Hair Volume™ Post Menopause
Jūsu vērtējums

 AKTĪVĀS VIELAS

1 tablete

% NRV*

Ābolu (Malus domestica Borkh.) augļu ekstr. 5:1

300 mg

 

Prosas (Panicum miliaceum L.) sēklu ekstr. 5:1

250 mg

 

Tīruma kosas (Equisetum arvense L.) virszemes daļas ekstr. (7% silīcijs)

200 mg (14 mg silīcijs)

 

Piejūras priedes (Pinus pinaster Aiton) mizas ekstr. (40% OPC**)

100 mg (40 mg OPC**)

 

L-cisteīns

60 mg

 

L-metionīns

50 mg

 

Pantotēnskābe

30 mg

500

B6 vitamīns

5 mg

357

Folijskābe

200 µg

100

B12 vitamīns

250 µg

10 000

Biotīns

3 000 µg

6 000

Cinks

8 mg

80

Varš

0,4 mg

40

*NRV – uzturvielu atsauces vērtība. **OPC – oligomērie proantocianidīni.

 

LIETOŠANA
Pieaugušajiem lietot 1 tableti dienā ēdienreizes laikā. Ja tableti ir grūti norīt, tai ir dalīšanas iegriezums un to var sadalīt divās daļās.  Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Grūtniecēm un sievietēm, kas ēdina ar krūti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 °C.

 

SASTĀVDAĻAS
Apjoma palielinātāji (mikrokristāliskā celuloze, šķērsšūtās karboksimetilcelulozes nātrija sāls), ābolu (Malus domestica Borkh.) augļu ekstrakts, prosas (Panicum miliaceum L.) sēklu ekstrakts, tīruma kosas (Equisetum arvense L.) virszemes daļas ekstrakts, piejūras priedes (Pinus pinaster Aiton) mizas ekstrakts, L-cisteīna hidrohlorīds, L-metionīns, kalcija D-pantotenāts, glazētājvielas (hidroksipropilmetilceluloze, taukskābju magnija sāļi, glicerīns), metilkobalamīns, cinka malāts, piridoksīna hidrohlorīds, D-biotīns, vara sulfāts, pretsalipes viela (silīcija dioksīds), pteroilmonoglutamīnskābe.

 

RAŽOTĀJS
New Nordic Healthbrands AB, Postfack 37, Hyllie Boulevard 34, S-215 32 Malmö, Zviedrija.

Pārstāvis Latvijā: UAB New Nordic, K. Donelaičio g. 62-506, LT-44248, Kaunas, Lietuva, www.newnordic.lv, tel. +371 6 711 3130.

Uztura bagātinātājs • 90 tabletes • Neto masa: 131,9 g.

Copyright © 2019 UAB New Nordic