products_shelf


POPULIARIAUSI NEW NORDIC PRODUKTAI

„Blue Berry“ – oriģinālās zviedru melleņu tabletes acīm – Jūsu acu veselības pamats (1997. gads)
Savvaļas mellenes Zviedrijā tiek ļoti novērtētas, pateicoties mellenēs esošajām bioloģiski aktīvajām vielām un intensīvajai krāsai. Mellenes (lat. Vaccinium myrtillus) aug Ziemeļeiropā un tās ir viens no visvairāk izplatītākajiem savvaļas augiem Zviedrijā. Melleņu ekstrakts tiek izmantots, izgatavojot Blue Berry tabletes un kapsulas, tas tiek iegūts no savvaļas zemo krūmu melleņu ogām. 1997. gadā kompānija „New Nordic“, sadarbojoties ar slavenākajiem oftalmologiem, no melleņu ogu ekstrakta, to papildinot ar luteīnu, izveidoja pirmo pasaulē tableti acīm. Kopš tā laika rūpnīca Zviedrijā katru gadu palielina Blue Berry tablešu izgatavošanu, savukārt lojāli lietotāji šodien ir vairāk nekā 30 valstīs visā pasaulē – no Ķīnas austrumiem līdz ASV rietumiem. Blue Berry – tas ir viens no fundamentālajiem „New Nordic“ produktiem, kas bez šaubām sortimentā saglabāsies arī nākotnē.


„BioDrain®“ – organisma attīrīšanai (1998. gads)
Ātras uzkodas, pārēšanās, neveselīgi ieradumi, apkārtējās vides piesārņojums, biežs stress – tie ir mūsdienu dzīves pavadoņi. Liekais svars, enerģijas trūkums, nošļukusi un iedzeltena āda – tās ir pazīmes, kas apliecina, ka organisms ir piesārņots un tam ir nepieciešama palīdzība, lai ikdienas likvidētu aptuveni 2 kilogramus nevajadzīgo vielu. Tie ir šķidrumi, dažādi vielmaiņas produkti, toksīni un sārņi. BioDrain ir izveidots, lai palīdzētu organismam tikt vaļā no sārņiem, attīrītu to, jo sastāvā esošās vielas palīdz uzturēt organisma detoksikāciju. BioDrain detox plan – pirmais solis, ja vēlaties tikt vaļā no liekā svara. BioDrain – arī šodien viens no populārākajiem organisma detoksikācijas produktiem tirgū, kura efektivitāti apstiprinājuši tūkstošiem lojāli lietotāji visā pasaulē.


„Tone“ – izbaudiet mieru un klusumu (2004. gads)
Trokšņus mēs dzirdam katru dienu. Tie var ne tikai kairināt, bet arī kaitēt normālai dzirdei. „New Nordic“ kompānija, vadoties pēc jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem, izveidoja uztura bagātinātāju, kas palīdz uzturēt normālu dzirdi. Tabletēs ir augu vielas, kuras uztur perifēro asinsriti, savukārt magnijs palīdz uzturēt normālu elektrolītu līdzsvaru, kas ir ļoti svarīgi dzirdei. „Tone“ – tas ir revolucionārs „New Nordic“ produkts, kas savu popularitāti lietotāju vidū nav zaudējis līdz pat šodienai!  


„Frutin®“ – NĒ nepatīkamām sajūtām pēc ēšanas(1992. gads)
„Frutin“ tabletēs ir pektīna, niacīna, kalcija un magnija karbonāti. Pektīns un kalcijs skābā vidē virsējā kuņģa daļā izveido biezas putas, kuras var aizsargāt no nepatīkamām sajūtām pēc ēšanas, jo neļauj skābajam kuņģa saturam kairināt jutīgos audus. Sastāvā esošais kalcijs palīdz uzturēt normālu gremošanas fermentu darbību, savukārt niacīns – normālu gļotādu stāvokli. „Frutin“ – inovatīvs „New Nordic“ produkts, to ļoti novērtē lietotāji jau daudzus gadus.


„Hair Volume“ – rūpējieties par saviem matiem(2011. gads)
Ja vēlaties priecāties par skaistiem matiem, nepieciešams tos atbilstoši pabarot, tas ir, organismam jāsaņem matiem vajadzīgās barības vielas. „New Nordic“ kompānija izveidoja „Hair Volume“ tabletes ar ābolu ekstraktu, kas ir svarīgs, pateicoties tajā esošajam augšanas faktoram procianidīnam B-2. Sastāvā tāpat ir biotīns un cinks, kas palīdz uzturēt normālu matu stāvokli. Savukārt aminoskābe L-cisteīns ir svarīga keratīna – viela, kas veido matu – sastāvdaļa. Pateicoties keratīnam, mati ir spēcīgi un elastīgi. „Hair Volume“ matiem sniedz vielas, kas palīdz tiem augt kupliem un skaistiem, šodien to lieto tūkstošiem vīriešu un sieviešu vairāk nekā 32 pasaules valstīs.


„Skin Care Collagen Filler“– kolagēna tablete Jūsu ādai (2012. gads)
Tradicionālie pretgrumbu līdzekļi iedarbojas tikai uz ādas virspusējiem slāņiem. „Skin Care Collagen filler“ aktīvās vielas ādu pabaro no iekšpuses, aizsniedzot dziļos audus un ādas struktūras. „SkinCare Collagen“ filler tablešu sastāvā ir aļģu ekstrakts, kurā ir dabīgais antioksidants astaksantīns, kā arī kolagēna izveidošanai ļoti svarīgi vitamīni un ādas struktūrai lietderīgi dabīgie ekstrakti. „New Nordic“ zinātnieku laboratorijās izveidotā uztura bagātinātāja „Skin Care Collagen filler“ sastāvā bez jūras izcelsmes kolagēna ir arī standartizētu granātābolu un tomātu ekstrakti, astaksantīns un C vitamīns, kas palīdz uzturēt normālu kolagēna veidošanos un ādas funkciju, palīdz aizsargāt šūnas no oksidācijas stresa.

Copyright © 2019 UAB New Nordic