Skin Care™ Perfect Tan

  • 60 tabletes
  • Vienmērīgam iedegumam
  • Lietot 2 tabletes dienā
  • Uztura bagātinātājs
 
Cena

€13,64
Regulārā cena €19,49

Attēls
Attēls

SKIN CARE PERFECT TAN - SKAISTAM IEDEGUMAM

Iedegums – tas ir saules staru iedarbības rezultāts. Dažas ādas šūnas ražo melanīnu – pigmentu, kas ādai piešķir krāsu, darbojas kā saules staru filtrs un palīdz aizsargāties pret apdegšanu un kaitīgajiem UV stariem. Tomēr, lai skaisti iedegtu, nepietiek tikai ar saules stariem. Jūsu organismam arī nepieciešamas uzturvielas pigmenta melanīna sintēzei.

Vairumam ziemeļu valstu cilvēku ir gaiša āda. Nav brīnums, ka „Skin Care Perfect Tan” tabletes tika izveidotas Zviedrijā. „Skin Care Perfect Tan” tablešu sastāvā ir vielas, kas nepieciešamas, lai Jums izveidotos skaists un noturīgs iedegums.

Jaunās paaudzes ādas kopšanas preparāts

„Skin Care Perfect Tan” – tas ir jaunās paaudzes ādas kopšanas preparāts. Uztura bagātinātāja „Skin Care Perfect Tan” tablešu sastāvā ir mandarīnu, citronkoku, kaperu, melno piparu ekstrakti, C vitamīns un varš. Uzturvielas, kas ir šī uztura bagātinātāja sastāvā, palīdz vienmērīgi un skaisti iedegt. C vitamīns uztur normālu kolagēna veidošanos un ādas šūniņas aizsargā pret kaitējumu, kuru izraisa saule vai UV stari. Varš palīdz uzturēt normālu ādas pigmentāciju (tas piedalās pigmenta melanīna sintēzē).

Lai sasniegtu labākus rezultātus, „Skin Care Perfect Tan” ieteicams sākt lietot četras nedēļas pirms sauļošanās un sauļošanās laikā. Tāpat ir svarīgs daudzveidīgs un sabalansēts uzturs, kā arī veselīgs dzīves veids.


Attēls

LIETOŠANA

Lietot 2 tabletes dienā ēdienreizes laikā. Lai sasniegtu optimālu efektu, ieteicams lietot tabletes četras nedēļas pirms sauļošanās, sauļošanās laikā un vienu mēnesi pēc sauļošanās.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Attēls

MANDARĪNS (Citrus reticulata Blanco) Mandarīni uzkrāj flavonoīdu hesperidīnu. Hesperidīns ir antioksidants. Žāvētus augļus ekstrahē tā, lai tiecsaglabātu bioloģiski aktīvās vielas. Tā ir augstākās kvalitātes garantija.

POMELO (Citrus maxima Burm.) Pomelo augļi ir lielākie no citrusaugļiem. Augļi ir 10–30 cm diametrā, saldi pēc garšas un ar biezu mizu. Augļos ir daudz C vitamīna. Pomelo augļos uzkrājas arī flavonoīds un naringenīns.

KAPERI (Capparis spinosa L.) Kaperi ir neatvērušies kaperu krūma pumpuri. Tos savāc ar rokām maijā-jūlijā. Šie pumpuri veidojas ļoti ātri, tāpēc tos ievāc katru dienu. Savāktie pumpuri tiek šķiroti - mazākie tiek paturēti, lai iegūtu visaugstāo kvalitāti.

IZMĒRS

Attēls

60 tabletes

Uzrakstīt atsauksmi

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Jūsu atsauksmes:Skin Care™ Perfect Tan
Jūsu vērtējums

AKTĪVAS VIELAS 2 tabletēs % NRV*
Kaperu (Capparis spinosa L.) ekstr. 10:1 200 mg -

Pomelo (Citrus grandis L.) ekstr., (standartizēts 40% naringenīns)

160 mg -
Mandarīnu (Citrus reticulate Blanco) ekstr., (standartizēts 40% hesperitīns) 80 mg -
Melno piparu (Piper nigrum L.) ekstr., (standartizēts 40% piperīns) 40 mg -
Mandarīnu (Citrus reticulate Blanco) eļļa 6 mg -
Vitamīns C 60 mg 75 %
Varš 1000 μg 100 %

*NRV – uzturvielu atsauces vērtība.


LIETOŠANA
Lietot 2 tabletes dienā ēdienreizes laikā. Lai sasniegtu optimālu efektu, ieteicams lietot tabletes četras nedēļas pirms sauļošanās, sauļošanās laikā un vienu mēnesi pēc sauļošanās.

Skin Care Perfect Tan tabletes neaizstāj saules aizsargkrēmu. Vienmēr lietojiet saules aizsargkrēmu ar saules aizsargfaktoru (SPF), kas atbilst jūsu ādas tipam un atcerieties, ka saulē jābūt piesardzīgiem, īpaši laikā no plkst. 11.00 līdz 15.00. Satur augu sastāvdaļas. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Grūtniecēm un sievietēm, kas ēdina ar krūti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Nav piemērots lietošanai bērniem vecumā līdz 11 gadiem. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 oC.

SASTĀVDAĻAS
Pretsalipes vielas (mikrokristāliskā celuloze, silīcija dioksīds, talks) kaperu (Capparis spinosa L.) ekstrakts, pomelo (Citrus grandis L.) ekstrakts, mandarīnu (Citrus reticulata Blanco) ekstrakts, L-askorbīnskābe, melno piparu (Piper nigrum L.) ekstrakts, dikalcija fosfāts (cietinātājs), stabilizētāji (šķērsšūtās karboksimetilcelulozes nātrija sāls, taukskābju magnija sāļi), biezinātājs (hidroksipropilmetilceluloze),  mandarīnu (Citrus reticulata Blanco) eļļa, krāsvielas (biešu sarkanais, riboflavīns) vara sulfāts.

RAŽOTĀJS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43 Malmö, Zviedrija.

Uztura bagātinātājs • 60 tabletes Neto masa: 27,40 g

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Copyright © 2019 UAB New Nordic