Collagen & Hyaluron™ Beauty Powder

  • Kolagēna pulveris ar hialuronskābi un C vitamīnu.
  • MSC sertificēts piegādātājs
  • 60 porcijas
  • Uztura bagātinātājs
Cena

€57,14

Attēls

SKAISTUMS NO IEKŠPUSES

 

Collagen & Hyaluron™ Beauty Powder nodrošina ādu ar tai nepieciešamajām barības vielām.

Collagen & Hyaluron™ Beauty Powder sastāvā ir gan hidrolizēta jūras kolagēna peptīdi (1. tips) gan hialuronskābe un vitamīns C. C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas ir svarīgs normāli funkcionējošai ādai. C vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Kolagēns ir svarīga strukturāla sastāvdaļa vairākos ādas audos, tostarp saistaudos un elastīnā.

 

Attēls

ILGTSPĒJĪBAS SERTIFIKĀTS

Collagen & Hyaluron™ Beauty Powder izejviela ir sertificēta MSC. Ko tas nozīmē?

Tas nozīmē jūras kolagēns tiek iegūts tikai no savvaļas zivīm tās ir mencas, kas ir iegūtas no MSC sertificēta piegādātāja, kas atbilst atbildīga zvejniecības standartiem. Šī zvejniecība nodrošina zivju populāciju saglabāšanos, okeāna resursu kopšanu un savvaļas dzīvnieku ilgtspējību.

 

LIETOŠANA

Sajauc vienu (1) ēdamkaroti (6 g) ar šķidrumu pēc izvēles (150 - 200 ml) karstu vai aukstu, lieto 1-2 reizes dienā. Collagen & Hyaluron™ Beauty Powder ir neitrāla garša, un to var lietot ūdenī, kokteiļos, sulās vai jogurtos.

Attēls

ACEROLA AUGĻI
Malpighia glabra L.

Acerolas mazie sarkanie augļi nedaudz atgādina ķiršus. Tomēr atšķirībā no ķiršiem acerolas augļi ir ļoti skābi. Šie augļi dabiski aug Brazīlijā un tie ir bagātīgs C vitamīna avots. Brazīlijā acerolu sula ir tikpat populāra kā apelsīnu sula pie mums Eiropā.

 

Uzrakstīt atsauksmi

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Jūsu atsauksmes:Collagen & Hyaluron™ Beauty Powder
Jūsu vērtējums

UZTURVĒRTĪBA DIENAS DEVĀ

6 g

% RMV*/ NRV*

12 g

% RMV*/ NRV*

Hidrolizēts kolagēns (no zivīm)

5000 mg

-

10000 mg

-

Hialuronskābe

20 mg

-

40 mg

-

Acerolas (Malpighia glabra L.) augļu ekstr.

500 mg

-

1000 mg

-

C Vitamīns

100 mg

125

200 mg

250

 

LIETOŠANA

Sajauc vienu (1) ēdamkaroti (6 g) ar šķidrumu pēc izvēles (150 - 200 ml) karstu vai aukstu, lieto 1-2 reizes dienā. Collagen & Hyaluron™ Beauty Powder ir neitrāla garša, un to var lietot ūdenī, kokteiļos, sulās vai jogurtos.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Grūtniecēm un sievietēm, kas ēdina ar krūti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Nav piemērots lietošanai bērniem vecumā līdz 18 gadiem. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 oC.

SASTĀVDAĻAS

Hidrolizēts kolagēns (no zivīm)*/**, acerolas (Malpighia glabra L.) augļu ekstrakts, L-askorbīnskābe, nātrija hialuronāts**. Var saturēt vēžveidīgo un gliemju daļas.

* no ES. ** no ārpus ES. Ražots Zviedrijā.

Nesatur laktozi, soju, lipekli, kviešus, mākslīgās garšas, krāsvielas un saldinātājus

ILGTSPĒJĪBA

Šis iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādāta materiāla.

Pēc ilgtspējīga, MSC sertificēta zvejniecības standarta.

www.msc.org

 

RAŽOTĀJS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3, S-211 43 Malmö,  Zviedrija

PĀRSTĀVIS LATVIJĀ: UAB New Nordic, K. Donelaičio g. 62-506, LT-44248 Kaunas, Lietuva, www.newnordic.lv, tel. +371 6 711 3130.

Uztura bagātinātājs.

Neto masa: 360 g.

Copyright © 2019 UAB New Nordic