Chili Burn™

  • 60 tabletes
  • Kaloriju dedzināšana
  • 2 tabletes dienā
  • Uztura bagātinātājs
 
 
 
Cena

€23,89

Attēls
Attēls

Chili Burn– skandināvu uztura bagātinātājs, kura efektivitāte slēpjas tā īpašajā sastāvā. Tā ir viengadīgā asā paprika, epigalokatehīna gallāts no zaļās tējas ekstrakta, hroma pikoliāts, magnijs un B grupas vitamīni. Čili piparu ekstrakts palīdz dedzināt taukvielas, ogļhidrātus, veicina enerģijas patēriņu, kaloriju zaudēšanu un samazina to uzņemšanu. Zaļās tējas ekstrakts palīdz dedzināt taukvielas un veicina enerģijas patēriņu. Magnijs, niacīns, pantotēnskābe, B1, B2, B6 un B12 vitamīni palīdz uzturēt normālu enerģētisko vielmaiņu. Hroms palīdz nodrošināt normālu makroelementu vielmaiņu, un palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs.

Kad organisms sašķel enerģētiskās vielas – olbaltumvielas, ogļhidrātus un taukus – , sadeg kalorijas un izdalās enerģija.

Attēls

LIETOŠANA

2 tabletes dienā ēšanas laikā, vienu tableti no rīta un vienu tableti vakarā. Nedrīkst lietot tukšā dūšā. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Grūtniecēm un sievietēm, kas ēdina ar krūti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Nav piemērots bērniem vecumā līdz 11 gadiem. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 oC. Uzmanību: nelietot, ja Jums ir aknu darbības traucējumi vai tādi simptomi kā tumšs urīns vai dzelte.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Attēls

Lietojot Chili Burntabletes, palīdzēsiet organismam uzturēt normālu enerģijas, makroelementu vielmaiņu, ogļhidrātu apmaiņu, tāpēc būs vieglāk tikt vaļā no izvirzītā vēdera un nevajadzīgajiem kilogramiem. Tāpat ir svarīgs daudzveidīgs un sabalansēts uzturs un veselīgs dzīvesveids.

Attēls

ČILI PIPARS (Capsicum annuum L.)
Čili pipari tiek iegūti no Capsicum ģints augiem, kas pieder nakteņu dzimtai. To dzimtene ir Amerika, kur tie ir bijuši diētas sastāvdaļa jau 7500 gadus p.m.ē. Uz Eiropu čili piparus atveda Kristofors Kolumbs. Mūsdienās čili pipari ir atzīta garšviela, kas tā patērētājam izsauc raksturīgo ”dedzināšanas” sajūtu.

Zaļā tēja (Camellia sinensis L.)
Zaļās tējas izcelsmes vieta ir Ķīna un Japāna. Tās pagatavošanai tiek izmantotas tās pašas lapas, kas melnajai tējai. Atšķiras apstrādes process. Zaļajā tējā ir augsta dažādu B grupas vitamīnu koncentrācija.

 

IZMĒRS

60 tabletes

Uzrakstīt atsauksmi

Please verify reCAPTCHA. We use reCAPTCHA to protects from spam and abuse.

Jūsu atsauksmes:Chili Burn™
Jūsu vērtējums

SASTĀVS 2 tab. % NRV*
Zaļās tējas (Camellia sinensis L.) 600 mg
lapu ekstr. (30% epigallokatehīns)    
Čilī (Capsicum annuum Linn.) piparu ekstr. (0,5% kapsaicīns) 28,8 mg
Nolins  97,5 mg  
Magnijs (magnija oksīds) 100 mg 27 % 
Niacīns (nikotīnamīds) 16 mg 100 % 
Pantotēnskābe (kalcija D-pantotenāts) 6 mg 100% 
Vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds) 2.1 mg 150%
Vitamīns B2 (riboflavīns) 1,4 mg 100% 
Vitamīns B1 1,1 mg 100% 
Hroms (hroma pikolināts) 40 µg 100% 
Vitamīns B12 (ciānkobalamīns) 3,76 µg 100% 
*NRV - Uzturvielu atsauces vērtība    

LIETOŠANA

2 tabletes dienā ēšanas laikā, vienu tableti no rīta un vienu tableti vakarā. Nedrīkst lietot tukšā dūšā.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Grūtniecēm un sievietēm, kas ēdina ar krūti, pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu. Nav piemērots bērniem vecumā līdz 11 gadiem. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 oC. Uzmanību: nelietot, ja Jums ir aknu darbības traucējumi vai tādi simptomi kā tumšs urīns vai dzelte.

SASTĀVDAĻAS
Zaļās tējas (Camellia sinensis L.) lapu ekstrakts, apjoma palielinātāji (dikalcija fosfāts, trikalcija fosfāts, mikrokristāliskā celuloze, šķērsšūtās karboksimetilcelulozes nātrija sāls), holīna hidrotartrāts, magnija oksīds, čilī (Capsicum annuum Linn.) piparu ekstrakts, stabilizētāji (taukskābju magnija sāls, hidroksipropilmetilceluloze), nikotīnamīds, kalcija D-pantotenāts, ciānkobalamīns, piridoksīna hidrohlorīds, krāsvielas (dzelzs oksīds, titāna oksīds), tiamīna mononitrāts, riboflavīns, hroma pikolināts.

 

RAŽOTĀJS
New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43 Malmö, Zviedrija.

Uztura bagātinātājs • 60 tabletes • Neto masa: 64,5 g

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Copyright © 2019 UAB New Nordic